9. 7. 2022

Cyklovýlet již tuto sobotu!

Kdo máte kolo, vydejte se na společný cyklovýlet, sraz je na hlavním nádraží v 7 hodin, v případě zájmu vám podrobnější informace zašle Ondra Beránek (pište na: cyklovylet@farnostbubenec.cz)
Cyklovýlet / 9. 7. 2022

Ondra Beránek má vše pečlivě připraveno, trasa je naplánována tak, že si na ni mohou troufnout i méně zdatní cyklisté. Parta nadšenců do rekreační cyklistiky se tedy může vydat na kamarádskou jízdu brdskou krajinou: ze Staré Hutě u Dobříše do Hluboše, kde bude čekat otec Miloš, aby společně s ostatními poutníky slavil mši svatou, jen tak s nimi chvíli pobyl, a pak se společně vydají na oběd do pivovaru v Jirnech. Do Staré Hutě se dostaneme vlakem, který odjíždí z hlavního nádraží v 7:25.Jelikož je však nutné zakoupit lístky nejen pro lidi, ale i pro kola, a počet míst pro kola je omezený, navíc je nutné je včas do vlaku dostat, sraz na nádraží dole u pokladen je již v 7 hodin. Kdo to má blíž z jiné vlakové zastávky, na vlastní pěst se může přidat i v zastávkách Vršovice, Kačerov, Krč, Braník nebo Zbraslav. Bude to super jízda! Abychom měli všichni místa ve vlaku, ale také zajištěné místo u stolu na oběd, je nutné se rychle přihlásit e-mailem na adresu cyklovylet@farnostbubenec.cz, Ondra vám ještě stihne poslat další, přesnější a podrobnější instrukce a informace.