22. 12. 2023

Vánoční výzdoba kostela

Prosíme, přijďte pomoct! Kouzelné slůvko „se“ v souvislosti s činností, kterou je třeba udělat, neexistuje nejen ve vašich domácnostech, ale ani v kostelích: ani kostel „se“ sám neuklidí, ani vánoční stromky „se“ nepostaví samy, ani jesličky „se“ nenainstalují jen tak kvůli přání nás všech, kteří stále máme Vánoce a jejich výzdobu rádi. Aby advent zůstal adventem a vánoční výzdoba byla v našem kostele opravdu až o Vánocích, hledáme vždy nejvhodnější datum ze všech důvodů, především liturgických a praktických. Prosíme o pomoc s přípravou našeho kostela na letošní vánoční svátky v pátek 22. prosince večer: hned jak skončí mše (cca v 18:00) pustíme se do toho. Dobrá organizace zaměstná opravdu všechny: muže, ženy i děti. Přijďte, i díky vám bude moct každý jít pak domů mezi své blízké brzy, možná už po hodině společné práce.