13. 9. 2020

Farní táborák

Stalo se milou tradicí, že se po létě všichni jako jedna rodina sejdeme v určenou neděli odpoledne, abychom si povyprávěli, co jsme zažili, kde jsme byli, ale i co nás mezitím potkalo nebo s čím se nově potýkáme. I když se epidemiologická situace výrazně zhoršila, není důvod tuto krásnou tradici přerušit: ve farní zahradě budou dezinfekční stojany, mimo pojídání jídla si nasadíme roušky: táborák se rozžehne v 15 hodin a pak bude záležet na každém z nás, jak dlouho vydržíme být spolu. Jako obvykle nebude chybět dostatek špekáčků i chleba, náladu nám bude zlepšovat výborná kapela a nově se v uličce mezi kostelem a obchodní akademií můžete podělit o své džemy, kompoty, klobásky či vaši domácí slivovici: malý jarmark vlastnoručně vyrobených pochutin bude mít letos v Bubenči premiéru.